♪ ŽIVOT ZE SRDCE: 6 ctností srdce (PODCAST)

Energetické srdce se skládá ze šesti základních forem vyjádření:
vděčnost, soucit, odpuštění, pokora, pochopení a srdnatost. Spleteno dohromady vytváří těchto šest způsobů chování esenci energetického srdce. Jsou-li vyjadřovány v našem každodenním životě, umožňují srdci konat svou funkci portálu k našemu nejvnitřnějšímu jáství – duši.

GREGG BRADEN: Silná dvojkroková meditácia pre vnútorný mier a pokoj

Táto meditácia je silnou technikou, ktorá vám umožní okamžitý prechod z vystresovanosti k vnútornému mieru a pokoju. Technika rozvíja súdržnosť srdca a mozgu – atléti to volajú „sústredenie sa” – a jej názov je Technika rýchlej súdržnosti® a bola koncentrovaná do dvoch krokov, ktoré môžete precvičovať aj práve teraz, kdekoľvek sa nachádzate.

3 kroky ako žiť podľa svojich predstáv

Človek má robiť práve to, čo cíti. A rovnako má aj konať. Aby neškodil – neubližoval, lebo človek prišiel na svet pomáhať. Ľuďom, všetkým ďalším bytostiam a pravdaže krajine. Podľa toho má žiť. A ako má žiť, čo má preto urobiť? Návod je to vcelku jednoduchý, ale veď aj pravda je číra, úprimná, priezračná, prečo by to malo byť niečo komplikované? Ponúkam svoj návod v 3 krokoch, ako dosiahnuť všetko, čo len chcete a o čom zatiaľ iba snívate.

Abraham Hicks: Andělé, duchovní průvodci a nefyzické bytosti

“Používáte spoustu různých jmen a označení ve své snaze vysvětlit svou interpretaci nefyzična. Co konkrétně od nás chcete slyšet? Jak andělé nebo duchovní průvodci pracují? Jsou reální? Jak je zažíváme? Jak je můžeme zavolat? To je rozsáhlá otázka, protože různí lidé používají ta označení a myslí tím odlišné věci. V podstatě se ptáte… jste rozšířením energie Zdroje, a tak samozřejmě to vše je reálné.”

Stránky

Top