Tajemné legendy kmene Zuni a záhadný Kaňon Chaco

Je jisté, že mýty a legendy o příchodu "bohů z nebes" se nenachází jen u kultur amerického kontinentu, ale že tyto prvky spojují více národů světa – a že existuje něco, co nedokážeme dosud vysvětlit: paměť lidstva zaznamenaná stovkami různých způsobů, tvořící jeden celek – a dokumentující v podstatě stále jedno a totéž: v dávné minulosti sestoupily na zem neznámé bytosti z hvězd. Nelze zatím vysvětlit i fakt, že původní obyvatelé Ameriky věděli, že jsme součástí spirálové Galaxie. Proto nacházíme na skalách po celé Americe tak často vyryté tajemné spirály všech velikostí.

Roy Littlesun: Revolúcia jedného srdca

„Jedenásta hodina“ (2011) už klope na dvere. TERAZ si musíme uvedomiť, že celá minulosť, vrátane všetkej evolúcie, speje k jediného bodu či rozuzleniu. Potrebujeme sa pripraviť na biologickej, mentálnej a duchovnej úrovni, aby sme dokázali čeliť pravde o tom, kto vlastne SME. Začať treba od skutočného zdravia. Experiment sa SKONČIL.

Poselství Hopiů - Duchovní cesta stravování

Hopiové, Poslové Dávného vědění, jsou jedním z původních národů Severní Ameriky. Tím, že žili většinou vysoko v horách, v nehostinných podmínkách, byli relativně dlouho nedotčeni těžkou rukou industrializované civilizace bílého člověka. V posledních staletích však neúprosná expanze pronikla až na jejich území a od té doby byli krutě “zkoušeni” novodobými kolonizátory. Mužové a ženy bezdůvodně oddělováni a týráni, děti odváděny na převýchovu do bělošských škol. Těch málo, kteří přežili, nesou přesto přesevšechno dávné poselství. V tomto článku promlouvá Roy Littlesun (75 let), který byl v mládí adoptován stařešinou kmene Hopiů, Titem Quomayumptewa.

Stránky

Top