Tajemství Mohave 14

Vraťme se ale zpět ke konspiraci Illuminati a jejich údajnému propojení s životem ve vzduchu i pod povrchem země. Někteří badatelé věří, že kromě odhalení zmíněných výše, jsou Illuminati bezesporu také ve styku s mimozemskými skupinami, které jsou badatelům známé pod souhrnným názvem „Men In Black“.

Tajemství Mohave 12

F. P. Farrell dále uvádí: „MacArthur nikdy nepožádal Bezpečnostní radu OSN (sovětského generála Konstantina Zinčenka) o povolení tajné vojenské operace. MacArthur si ke spolupráci vybral blízké loajální důstojníky a držel celou operaci pod pokličkou. Naše síly neměly dle plánu sovětských generálů ve Spojených národech vyhrát žádný boj. Ale generál MacArthur si zradu uvědomil a podnikl akce nejen na záchranu životů svých bojových jednotek a zneškodnění nepřítele a jeho zásobovacích skladů, inchonský úspěch však zároveň představoval bod zlomu v korejské válce.

Tajemství Mohave 11

„Technologie (pro teleportační tunely popisované Oscarem) byla údajně kombinací našich znalostí, zrozenou při Philadelphském experimentu, a získanou technologií mimozemskou. Oscar také hovořil o přesném zeměpisném určení časoprostorových dimenzionálních prostupů. Tato místa umožňují snadný vstup mimozemských létajících lodí do naší atmosféry. Dva takové přirozené prostupy se údajně nacházejí severovýchodně od Seattlu ve státě Washington a jižně od Apoštolského souostroví v Hořejším jezeře...“

Tajemství Mohave 10

Je děsivé byť jen zvážit možnost, že malé děti jsou unášené pro jejich výměšky a tělesné orgány. Možná existují další náznaky této možnosti, ať už se jí rozhodneme uvěřit či nikoliv. Kupříkladu:

Stránky

Top