Zastánci teorie starověkých astronautů naznačují, že starodávné spisy mohou obsahovat i podrobnosti o pokročilé kosmické lodi. Hindští učenci poukazují na to, že na stránkách starých sanskrtských textů lze najít příběhy o vesmírném cestování. Jsou zde i záznamy o lidech, kteří vstoupili na palubu vesmírných plavidel a cestovali do jiných solárních systémů.
Učení indických bohů (1. díl): Létající stroje
Design tohoto plavidla je převzat z textu starého více než 1800 let. Ta věc vykazovala tah směrem vzhůru v aerodynamickém tunelu – podobný, jako mají moderní letadla. Takže informace obsažené ve starých textech jsou skutečně přesné. Kde vzali starověcí lidé takové znalosti? V textech se praví, že od cizinců. Bytostí z jiných planet.
Navštívili nás mimozemšťané před 6000 lety?
Věděli jste, že historie starověké Indie je jedna z nejobsáhlejších na světě? Největší soubor starověkých textů se nazývá Védy a tyto texty popisují „létající lodě“, které tento kontinent před více než 6 000 lety navštívily. Proč tedy mainstreamová historie tyto starověké texty ignorovala? Nebo ještě lépe: znamená to, že nejsme jediným inteligentním druhem obývajícím vesmír? Zdá se, že tyto starověké Védy časem vznesou řadu dalších otázek.
Létající objekty ve východních mytologiích
Libor Čermák | V indických eposech se velice často vyskytují tajuplné létající objekty, známé pod označením „vimana“. Zatímco původ slavné Vimaniky šastry, knihy o prastarém indickém letectví, je sporný (byla nejprve předáváná ústně a sepsána až asi před sto lety), můžeme zde i jinak narazit na celý panteon viman. A nejen jich. Podobný spis, jako Vimanika Šastra je i Sútradhára z 12. století, kde se také nalézají návody na konstrukci létajících viman. Popisuje se zde například, že trup musí být sestaven z lehkého kovu, motor by stroj prý měl mít na rtuť. A podle onoho návodu lze prý vystavět různě velké vimany.