Akty X Dr. Jesenského: [01x01] Muž z Pentagonu (Deep Throat)

V ďalšej časti sa Mulder a Scullyová odoberú na základe informácií „Muža z Pentagonu“ do Idaha, aby objavili príčiny miznutia vojenských skúšobných pilotov v súvislosti s nočnými preletmi UFO nad základňou Ellen Air Force. Mulder je naviac presvedčený, že vláda testuje v tejto oblasti lietadlá konštruované na základe mimozemskej technológie. Táto časť bohato čerpá z možností aké jej poskytuje zložitý fenomén UFO. počas deja viackrát padne zmienka o slávnej katastrofe v Roswelli v roku 1947 a náhodný nie je ani tvar zobrazených lietajúcich objektov, ktoré nápadne pripomínajú trojuholníkovité UFO pozorované a filmované od novembra 1989 do februára 1990 nad územím Belgicka.

BOB LAZAR: Informace o Oblasti 51 byly správné!

Dochází snad v legendární utajované vojenské základně, známé jako Area 51, k replikování mimozemských kosmických lodí? K příležitosti 25. výročí svého slavného odhalení se Bob Lazar nyní znovu rozhodl promluvit o mimozemských technologiích.

AREA 51 je nyní oficiálně uznána - jsou tam mimozemské lodě? (+VIDEO)

CIA poprvé připustila, že Area 51 existuje, a to oficiálním uznáním v dokumentu uvolněném díky zákonu o svobodě informací. Hlavní média (v USA, pozn. překl.) se přiznání CIA, že Area 51 je skutečná, široce věnovala. Dokument CIA byl uvolněn Jefferymu Richelsonovi, vysoce postavenému spolupracovníkovi Národního bezpečnostního archívu George-washingtonské univerzity, který si vyžádal další informace o historii špionážního letounu U-2.

Stránky

Top