Deviata - liečiaca vrstva DNA II.

Vysvetlím vám čo je to Deviata vrstva a čo je to dvojdielny scenár liečenia v Ľudskom tele a poviem vám o mimoriadnej sebadiagnostickej schopnosti DNA.
Najskôr sa spolu pozrime na lineárnu časť. Čo keby ste mali vírus práve teraz? Povie vám to telo? Čo keby bol nejaký orgán napadnutý rakovinou? Povie vám to telo? Nie. Nezdá sa vám to znepokojujúce? Nie je čudné, že musíte ísť k lekárovi, aby ste pomocou testov našli tieto problémy? Nekričia na vás na bunkovej úrovni: „Niečo chýba?“ V skutočnosti kričia a to, čo chýba je 90% kvantových informácií v DNA, ktorá bola navrhnutá tak, aby nie len vedela, ale sa aj postarala. Lenže to nefunguje.

Deviata - liečiaca vrstva DNA I.

Táto správa bola prerobená (Leeom a Kryonom) pre lepšie pochopenie čitateľov. Často sa stane, že živý prenos obsahuje nejaký druh energie, ktorá sa ťažko popisuje. Užite si teda toto posolstvo prijaté v Moskve, 14. mája 2010
Zdravím vás naši drahí,
Ja som Kryon z Magnetickej Služby. Niektorí tvrdia, že je príliš rýchle pre Ľudské Bytosti prekročiť hranicu tak, ako sa to stalo vám. Vravia, že by to malo trvať dlhšie, pretože ste zvyknutí na staršie energie. To, čo vidíte teraz je človek, ktorý nikdy celkom nezavrel dvere svojmu Vyššiemu Ja.

Top