Viera dokáže ľuďom pomôcť len s pomocou prírody: Bylinky však strácajú na sile

Keď mala Anna Kopáčová problém vynosiť bábätko, obrátila sa na bylinkárku. Netrvalo až tak dlho a narodila sa jej dcérka. „Ani neviem ako a zrazu som bola bylinárka aj ja,“ vysvetľuje nám sympatická žena. O tom, že sa v liečivej sile bylín naozaj vyzná, svedčí plný album s fotkami malých detičiek, ktoré jej posielajú šťastné klientky. Problémy s otehotnením však zďaleka nie sú to jediné, s čím za ňou ľudia prichádzajú...

Kirgizské Mumio

Mumio je zvláštna látka, ktorá sa vyskytuje na úbočiach vysokých hôr Kirgizska, Altaja a Tian šanu, odtiaľ pochádza jeho názov Slzy hôr. Mumio má čiernu farbu a špecifickú chuť. Je dobre rozpustné vo vode aj v liehu, teplom v prstoch mäkne. V súčasnosti najkvalitnejšie náleziská múmia sa nachádzajú v Kirgizsku.

Moje zkušenost s kurzy tantry. Otřesná pravda, kterou vám na letáčku neřeknou

Ahoj všichni čtenáři Aluščina blogu. Nedávno tady vyšel článek o rizicích různých esoterických či spíš pseudoduchovních kurzů a Aluška vyzvala čtenáře, kteří mají k tématu co říci, aby se také zapojili. Tak se i já připojuji se svojí troškou do mlýna a sepíšu pro vás článek o mých zkušenostech se specifickým druhem “duchovních” kurzů a to jsou kurzy tantry. Předem varuji, že to není pěkné čtení a pro některé to bude určitě šokující a nechutné, budu se snažit to podat co nejcitlivěji, ale zároveň nebudu skrývat, co jsem viděla a prožila. Všechno co zde napíšu vychází z mojí osobní zkušenosti, nejsou to žádné pomluvy, neuvedu ničí jméno, ani název ani místo konání kurzů. Vše, co se dočtete, je mnou prožitá realita.

Stránky

Top