Galaktická politika a niektoré pozemské súvislosti (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VII.)

Bytosti založené na vodíku a kyslíku - Andromedánska rada - Povznesenie - Dogoni - Európske kráľovské rodiny - Reptiliáni - Heinz 57 - Filadelfský experiment - Planéta X (Nibiru) - Línia Enki - Ilumináti - Projekt Disclosure - Stephen Greer - Galaktická spolupráca
Bytosti založené na vodíku sa cítia byť ohrozené kyslíkovými formami života, pretože tieto kyslíkové formy majú omnoho rýchlejší rytmus. Vodíkové formy môžu cestovať len v rýchlostiach blížiacich sa rýchlosti svetla. Nemôžu ju prekročiť. Kyslíkové formy môžu dosiahnuť štvornásobok rýchlosti svetla. Vodíkové formy sú omnoho menšie, pomalšie, a pre väčší počet vhodných biosfér, početnejšie. Medzi formami dýchajúcimi vodík a kyslík existujú obchodné styky. Ale v minulosti prebehli medzi týmito dvoma civilizáciami veľmi katastrofálne vojny.

Po éru Atlantídy a Lemúrie (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VI.)

Redakčná poznámka: Teraz nasleduje druhá časť záverečnej prednášky Alexa Colliera pred jeho „odchodom do dôchodku“ z prednášania o UFO v roku 2002. Dosiaľ nebola zverejnená. Obsahuje informácie z jeho Andromédskych mimozemských kontaktov, týkajúcich sa galaktickej histórie. Pri príprave druhého prepísaného dielu sme zistili, že 45 minút z Alexovej prednášky z DVD nahrávky záhadne zmizlo. Chýbalo mnoho dôležitých informácií o histórii niekoľkých mimozemských rás. Keď šéfredaktor túto chybu 2. januára 2008 objavil, Teri Callaghan bola taká láskavá a tých 45 minút pre toto vydanie Exopolitics Journal prepísala. Vzhľadom k dôležitosti chýbajúceho materiálu, by neboli od veci ani špekulácie, že jedna z mimozemských rás, kritizovaná v týchto chýbajúcich 45 minútach, nechcela, aby bol tento materiál zverejnený. Chýbajúci materiál zahŕňa všetko, čo nasleduje až po ďalšiu redakčnú poznámku. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie.

Od TREŤOHÔR smerom k súčasnosti (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť V.)

"Naša slnečná sústava je navštevovaná čoraz častejšie. Tri veľmi zložité ekosystémy tu už existujú. O tom sme už hovorili. Prvá sebestačná biosféra sa nazýva „Eden“. Budem používať toto slovo, lebo tak ho používali Oriónčania, Nibirania aj Plejáďania. E-Den znamená: ako záhrada. Je to plne – prenesená biosféra, kde majú všetko potrebné k životu mimo domovskej planéty. My si ešte celkom neuvedomujeme vysokú inteligenciu našich predkov, keďže nie vždy cestujú vo veľkorozmerných vesmírnych lodiach. Ale oni sa naučili cestovať naľahko a s istotou, že všetko čo potrebujú už so sebou majú alebo si dopestujú. Prakticky každá materská loď má vnútornú ekosféru."

PRVOHORY a DRUHOHORY (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť IV.)

Dramatický búrlivý rozvoj rôznorodých mnohobunkových zvierat. Tak sa to uvádza, pretože zrazu je tu všetko, ako vidno v geologických záznamoch. Nevedno ako, nevedno odkiaľ. Tak sa len povie: „Je to náhle tu, a hotovo!“ Z ničoho nič sa objavuje celá tá pestrosť. Zvieratá existujú podľa druhov a druhy sa objavujú vrámci niekoľko miliónov rokov. Opäť – žiadny vývoj. Jednoducho je ich vidno v geologických záznamoch a to v rôznych častiach na súčasných pozemských kontinentoch.

Stránky

Top