Pradávne mestá pod pieskami Gízy VII.

Záznam zo 17. storočia zaznamenal ďalší príbeh o robotovi. V strednom Anglicku našli zvláštnu hrobku obsahujúcu robota, ktorý sa pohyboval, keď votrelec stúpil na určité kamene na podlahe jaskyne. V tom čase bola rozekruciánska diskusia na vrchole, takže sa rozhodlo, že hrobka patrila rozekruciánskemu zasvätencovi. Vidiečan hrobku objavil, vstúpil do nej a našiel interiér jasne osvetlený lampou visiacou zo stropu.

Pradávne mestá pod pieskami Gízy V.

Kvôli vykopávkam a moderným priestorovým vyhľadávacím technikám Dr. Selima Hassana všetky záznamy a tradície starovekých Egyptských škôl mystérií, ktoré uplatňujú zachovávanie tajných vedomostí o planine v Gíze, vzrástli na najvyšší stupeň akceptovania.

Pradávne mestá pod pieskami Gízy IV.

"Jeho tajné umiestnenie bolo nedávno odhalené vybranej skupine ľudí, ktorí dostali povolenie mesto preskúmať a nafilmovať. Existuje v obrovskom prírodnom systéme jaskýň pod planinou v Gíze, ktorý sa rozprestiera vo východnom smere pod Káhirou. Jeho hlavný vstup je zvnútra Sfingy so schodmi vytesanými do skaly, ktoré vedú dolu do jaskyne pod podložie rieky Níl."

Stránky

Top