VĎAKA VAŠIM PRAVIDELNÝM DAROM sa môžeme stále zlepšovať  ♥
Zo Slovenska IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX
Z Čiech, Moravy a Sliezska IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP

     

Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 3/3)

Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej časti tohto trojdielneho seriálu sme si teda posvietili na slobodu, v druhej časti sme sa pozreli na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej (tejto) časti sa konečne dostávame k odpovedi na otázku z názvu tohto seriálu.

Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 2/3)

Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej časti tohto trojdielneho seriálu sme si teda posvietili na slobodu, v druhej (t.j. tejto) časti sa pozrieme na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej časti sa konečne dostaneme k odpovedi na otázku z názvu.

Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 1/3)

Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej (t.j. tejto) časti trojdielneho seriálu si teda posvietime na slobodu, v druhej časti na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej časti sa konečne dostaneme k odpovedi na otázku z názvu.

Top