Počasí je odrazem chování lidstva

Souvisí těžba ropy s duchovním rozvojem člověka? Ano, a v tomto videu je to vysvětleno. Počasí je tedy odrazem života. Nepřichází z kosmu či z jiného slunečního systému. Je uzavřeno ve sférach kolem Země a pochází z chování a vyzařování lidí. Pokud se lidstvo ve svém intenzivním rozumovém sobeckém myšlení nezmění, nemůže se nic zlepšit. Ani počasí...

SÚ VYNÁLEZY "KESHE FOUNDATION" HROZBOU PRE FARMACEUTICKÉ FIRMY, ENERGETICKÉ SKUPINY A ROPNÝ PRIEMYSEL? ODPOVEĎ JE: NIE!

Môžu sa stať bohatšími za pomoci a kvôli týmto technológiám, tak ako sme vysvetlili krajinám bohatým na ropu a pochopili ako budú profitovať touto novou technológiou. Sme hrozbou energetickým skupinám? Nie: môžu byť viac zapojené a stať sa viac efektívnymi ak pochopia našu prácu. Sme hrozbou pre farmaceutické spoločnosti? Títo ľudia budú benefitovať viac s prácou cez naše nové technológie viac než sa im mohlo kedy snívať. Nie sme tu na to, aby sme s niečím takýmto súťažili.

Mexický záliv umírá

Je nám hluboce líto, že zveřejňujeme tuto zprávu. Nechceme brát takovou zodpovědnost na lehkou váhu, vzhledem k tomu, že důsledky níže uvedených pozorováni jsou tak ohromného významu, ze mají dalekosáhlé následky pro celou planetu. Skutečně, osud oceánů světa visí na vlásku, stejně tak jako budoucnost lidstva.

Stránky

Top