Den poté: Jak přežít kolaps společnosti

Za bolševika normální věc, pak se to spravilo a teď se to zase nějak vrací: při každé bouřce nebo jen trochu větším dešti nám na chalupě vypnou proud. Dřív jsme zapálili svíčku a moc nevětrali v lednici, jinak se nic nedělo (v televizi stejně nebylo o co stát), jenže dneska je to jiné. Nejde počítač, internet, nemůžete k práci, k penězům, k účtům, ke svým datům, k informacím, o zábavě ani nemluvě...

10 důvodů proč se stát soběstačným

Svět ve velkém prošel podobnou transformací, jak příslib snadnější práce vytvořil migrace do velkých měst. Tato megaměsta by mohla být považována za nevydařený pokus, protože obecné blaho klesá a počet sebevražd roste po celém světě. Stísněné podmínky a ekonomické spory vedly k přebujelé kriminalitě, znečištění a firemnímu zneužití, které lze označit jako dočasné šílenství.

Brit utiekol pred koncom sveta na Slovensko

Britský spisovateľ v rámci prípravy na koniec sveta opustil svoju krajinu a usadil sa u nás. Tri týždne pred údajným koncom sveta podľa mayského kalendára sa viacero Britov na túto udalosť vážne pripravuje. Jedným z nich je autor sci-fi Edward OToole, ktorý sa pred armagedonom ukryl na Slovensku. Informoval o tom britský denník Daily Mail.

“LIVING HISTORY” zraz

Koncom apríla sme s Attim vyčistili malú studničku pri Vlčom potoku neďaleko Sielnice pri Zvolene. Mali sme v pláne neskôr uskutočniť na tomto mieste akciu pod názvom LH (Living History). No a teraz v polovici augusta sme túto akciu aj úspešne zrealizovali. V našom podaní to však malo ďaleko od originálneho Living History, aké robia ozajstní fajnšmekri, ktorí sa špecializujú na konkrétne obdobia.

Stránky

Top