George Adamski - Uvnitř vesmírných lodí: Otázky a odpovědi uvnitř mateřské lodě

Po krátkém odmlčení, které nikdo nepřerušil, se Mistr zvedl a s ním i všichni přítomní. Chvilku tiše stál, jeho ruce spočívaly na opěradle židle a díval se mi zhluboka do očí. Nikdy nebudu moci zapomenout ten výraz velké dobroty a hlubokého soucitu v jeho pohledu. Bylo to jako požehnání a zároveň mě to naplnilo novou silou. S pokynutím na rozloučenou se otočil a opustil salón. Po jeho odchodu jsme ještě chvíli setrvali v mlčení. Nemohl jsem nalézt slova, až Kalna mlčení přerušila a tiše řekla:
„I pro nás je vždy nesmírným darem naslouchat tomuto velkému člověku.“
Pak Ráma úmyslně porušil napjaté ticho a řekl:

George Adamski - Uvnitř vesmírných lodí: Mateřská loď ze Saturnu

To, co se nyní pokusím popsat, je velmi obtížné. Většina mechanických zařízení, která jsem viděl, když jsem vstoupil na palubu mateřské lodě ze Saturnu, byla pro mne zcela nová. Zpočátku jsem vůbec neporozuměl jejich funkci. Později mi pomohli tak, že jsem pochopil alespoň něco. Rampa, na které jsme se zastavili (říkám rampa, ale ve skutečnosti to byl magnetický výtah o velikosti asi 15 m2), převážela lidi i náklady od podlahy ke stropu této gigantické lodě obrovskou šachtou, hlubokou více než 60 metrů. Středem výtahu odzdola nahoru vedl magnetický pól a zásoboval ho pohonnou energií.

George Adamski - Uvnitř vesmírných lodí: Průzkumná loď ze Saturnu

Zpráva obsažená v této kapitole, zejména tedy v její první části, je důvodem, proč G. Adamski dostává prostor na tomto webu. Chybějící duševní rovnováha je jednou z příčin neustálých sporů, dohadů a problémů v našich životech, které nás tak vyčerpávají. Nejsme to ale my, kdo takto reaguje a jedná. Jedeme ve svých vyjetých kolejích, které nám nalinkovala společnost, rodiče, kultura, náboženství a ani si neuvědomujeme, že cesta vede i jinudy...

Top