Kde hledat Planetu X - Rudý Drak?

Bydlím na venkově ve středním Wisconsinu, kde jen málo brání pozorování nebe okolní světla a vzduch je díky malému industriálnímu znečištění čistý. Noc byla křišťálově jasná, nikde ani mráček, a tak jsem si vybavena plánkem Kde hledat našla asi ve 20:45 hod. Orionův pás, pak v jeho prodloužení Aldebaran a pak kousek pod ním místo, kde by měla být v té době k vidění komplex Planety X.

Krystalická forma - Přehled biologických a citových změn, které lidstvo očekávají II.

"Počínaje iniciací 24, se začíná formovat nová žláza v centru hlavy, hned za očima. Emocionálně, tato žláza sjednocuje srdce a mysl (neboli intelekt a emoce), a přináší s sebou konec soupeření mezi těmito polaritami. Žláza sama má tři laloky a je asi dva a půl centimetru vysoká. Fyziologicky, žláza uvolňuje hormón, který omlazuje tělo. Energeticky, žláza udržuje rovnováhu mezi meridiány od břicha k vrchu hlavy. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit v centru hlavy po dobu 2–3 dní".

Krystalická forma - Přehled biologických a citových změn, které lidstvo očekávají I.

My, Lord a Lady Athena, bychom vám rádi předložili přehled některých změn týkajících se žláz a biologické struktury krystalické formy, stejně tak jako emocionálních a společenských změn spojených procesem přeměny. Účelem tohoto přenosu informací je objasnit jakým způsobem krystalická forma způsobuje konec některých biologických a citových omezení ve kterých lidstvo žije posledních 10 000 let.

NADOBUDNUTIE ZVEDOMENIA PIATEJ DIMENZIE II. (Kozmická hierarchia cez Karen Danrich)

Tak napríklad, ak je niekto mimoriadne obézny na fyzickej rovine, v nevedomej manifestácii bude mimoriadne chudý. Ak je veľmi otvorený a spoločenský na fyzickej rovine, na nevedomej rovine bude pustovníkom. Po integrovaní nevedomého (spolu s integrovaním oboch polarít), sa môže zasvätenec naplno vybrať strednou cestou, čo znamená že môže prekročiť obmedzenia. V uvedenom príklade to znamená, že zasvätenec bude občas spoločenský a inokedy pustovnícky. Namiesto toho, že by bol mimoriadne obézny, alebo chudý, jeho telo nadobudne optimálnu hmotnosť.

Stránky

Top