8 varovných príznakov, že nepijete dosť vody

Život bez vody nie je možný. Každý živý tvor na planéte ju potrebuje. Pomáha totiž telu vykonávať všetky jeho životne dôležité funkcie. Pamätajte však aj na to, že voda hydratuje telo najlepšie vtedy, ak sa používa vo svojej prirodzenej čistej forme. Teda nie sladené limonády, nápoje s obsahom alkoholu a podobne.

Voda – zázračná tekutina

Voda je zázračná látka, ale my k ní většinou přistupujeme jako k té nejobyčejnější věci. Když pominu její zcela zvláštní fyzikální a chemické vlastnosti, které ani ještě všechny nebyly zcela objasněny, tak její všemi uznávanou nejzázračnější vlastností je to, že je nositelkou života. Skoro by se dalo říct, že zde na Zemi je to život sám. Do budoucna může být i vzácná, dokonce jsou předpovědi, že příští války nebudou o ropu, ale o vodu.

Dr. Masaru Emoto veril, že voda je... „NIEČO, ČO NIE JE Z TEJTO ZEME“ (+VIDEO)

„Učenie o vode je ako skúmanie objavovania, ako funguje kozmos, a kryštály odhalené prostredníctvom vody sú ako brána do inej dimenzie."
Dr. Masaru Emoto

Ľudské bytosti sú v podstate vytvorené z vody, a vo svojom priekopníckom výskume ›› Dr. Masaru Emoto demonštruje, že molekulovú štruktúru vody značne ovplyvňujú nefyzikálne udalosti ako myšlienky, slová a zámer.

Stránky

Top