Týždenný horoskop 29. 12. 2014 - 4. 1. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom tiež v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom a obe planéty sú v Kozorožcovi. Mars v znamení Vodnára je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva, Neptún v Rybe je v sextile so Slnkom a v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca. Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac dorastá. Planetárna konštelácia vytvára náhle a neočakávané konflikty.

Týždenný horoskop 22. - 28. 12. 2014

Slnko vstupuje do znamenia Kozorožca o 0.02 hod. a je v trigóne s Jupiterom v znamení Leva a v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Kozorožcovi. Venuša je v konjunkcii s Plutom. Obe planéty sú v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Slnko je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn je v znamení Strelca od utorka a je v kvadráte s Neptúnom. Venuša, Pluto a Merkúr sú v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Mars je v znamení Vodnára. Mesiac je v pondelok v nove. Planetárna konštelácia vytvára náhle a neočakávané konflikty.

Týždenný horoskop 15. - 21. 12. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom v znamení Leva. Merkúr v stredu vstupuje do znamenia Kozorožca. Venuša je v konjunkcii s Plutom a obe planéty sú v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn je v znamení Škorpióna. Mars v znamení Vodnára je v sextile s Uránom. Mesiac ubúda. Planetárna konštelácia sa snaží uhladiť spory.

Týždenný horoskop 8. - 14. 12. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom v znamení Leva. Venuša vstupuje do znamenia Kozorožca v stredu a Mars je v znamení Vodnára. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Neptún je v znamení Rýb a Saturn je v znamení Škorpión a je v kvadráte s Jupiterom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v nedeľu. Konštelácia podporuje nespokojnosť.

Stránky

Top