UFO Noviny č. 9 (január-jún 2012)

"Původně jsem tento příspěvek chtěl věnovat krátkému ohlédnutí za ufologickým děním minulého roku, ale nakonec jsem se rozhodl, že to vynechám. Všichni dobře víme, jaké události se odehrály a předpokládám, že UFO Noviny z velké části čtou ti z vás, kteří toto dění sledují. Rád bych se tedy trochu zamyslel více nad letošním zlomovým rokem a vyjádřil tak trochu osobní názor na problematiku 2012. A rovnou musím kategoricky odmítnout veškeré katastrofické scénáře. Tyto teorie nepodporuji a je bohužel smutné, že se v posledních dvou letech rozpoutala v internetových kruzích tato nesmyslná mánie o konci světa."
Michael M. Faitl

UFO Noviny č. 8 (september-december 2011)

"Za dlouhou dobu, co jsem měl možnost poznávat život a myšlení mimozemských bytostí, jsem prošel názorovým obratem po některých negativních zkušenostech. Proto popíši, k čemu jsem dospěl, a přidám k tomu malé varování. Hodně věcí, se kterými jsem přišel do styku a zabýval se jimi, je do značné míry mimo běžné lidské chápání a záležitosti..."
Ladislav Zelinka

UFO Noviny č. 6-7 (júl-august 2011)

"Prečo ľudia odjakživa vzhliadali k oblohe, rozprávali si príbehy o bohoch lietajúcich po nej vo svojich vozoch a čakali či sa vrátia? Hľadali v oblohe múdrosť a spásu. Ľudské bytosti mávajú niekedy zvláštne pohnútky, ale k svetom tam hore by sa neupriamovali bezo zmyslu. Tí najmúdrejší z nás si pamätali, že obloha nám už raz niečo dala. Z vesmíru vznikla Zem, na nej človek, ale určite nie poprvýkrát v celom univerze..."

AVE EVO leto 2011

"V tento velmi důležitý den se naše duše propojují, spojuje se svět elementálních bytostí, svět zvířat, Matka Země se dnes nadechne a vdechne sílu Vesmíru do svého Srdce, tato síla prostoupí i nás a vše živé na Zemi. Moudře a v tichosti kruhu přátel, spřízněných duší děkujme za tyto dary, jsou pro nás tak důležité, jako nádech a výdech. Jsou důležité pro další kroky vzestupu. Od včerejška cítím, jak se v éteru všechno chvěje, je to jemná vibrace, která přináší vnitřní klid a pocit okouzlení, jak reaguje naše stále vnímavější tělo na tento přírodní a vesmírný kolotoč energií, které se postupně vlévají do všech našich těl. V tomto tanečním kruhu, se vzájemně podporujeme a vznešenost, úcta a pokora proudí od Srdce k Srdci. Nepotřebujeme hovořit, protože víme. Procitáme každým dnem, stále více a více, uvědomujeme si tu hloubku poznání a možností, které potřebujeme v tyto dny. A naše duše ví, jak toto poznání dál použít k ještě hlubší očistě a uvědomění si sama sebe."
Sluneční květ

Stránky

Top