Sny o UFO III.

Třetí díl seriálu o snech o UFO 〉 navazuje na předchozí dva a není potřeba jej nijak zvlášť uvádět ani komentovat, neboť to, co bylo řečeno o prvních dvou, téměř shodně platí i pro tento vzorek snů. Opakují se zde shodné motivy a charakteristiky, témata jsou podobná, a stejně tak závěry.

Sny o UFO II.

Pokračuji v pojednávání o snech s tématikou UFO. Shromáždil jsem další sny od různých lidí a k mému překvapení se tam objevují poměrně dost podobné situace a náměty. Po přečtení uvidíte sami… Zároveň se výrazně neliší od témat snů z předchozího dílu. Řekl bych tedy, že máme co do činění se skutečnými jevy, které se odehrávají na úrovni snů a stavu polospánku. Některé vize jsou tak detailní a smysluplné, že se zdá, že se něco vskutku děje a probíhají přípravy na nějaké velké události. Důležitými motivy jsou:

Sny o UFO

Sny a naše téma - UFO a mimozemšťané - mají mnoho společného. Už prostě jen proto, že se nám o nich zdá. Vstupují do našich snů a my se s nimi nějak musíme vypořádat. Stav snění a polospánku je nejvhodnější pro kontakt s vyššími světy, a tak nám poskytuje mnoho materiálu k zamyšlení. Vybrané sny, kde figurují létající objekty a bytosti z vesmíru, uvádím na konci článku pod čísly 1-32. Texty snů jsem sebral z různých zdrojů z internetu a knih. Odkazy na zdroje jsou na konci článku.

Top