Očko: ZÁHADNÉ ZNAKY V ABYDOSE

Keď bol posledne na Slovensku pán Däniken, mali sme sa možnosť pýtať a naplno sme ju využili. Podaril sa ►exkluzívny rozhovor. Jeho prednáška sa mala venovať starovekému Egyptu a tak sme sa okrem iného zaujímali i o známe podivné znaky z Abydosu, údajne znázorňujúce modernú techniku:

Opět konec světa?

Další panika, která se šíří po internetu se pomalu přesouvá do povědomí veřejnosti. Mnohé weby předpovídají další konec světa, který se očekává od 22. do 28. 9. 2015. V tomto období má naši planetu zasáhnout obří asteroid. Samozřejmě se vše tají, aby lidé nepanikařili a dožili v klidu zbývající měsíce a dny...

Zárodky mimozemšťanů

Karel Wágner | Vše se odehrálo v lednu 2012. Steve Hornsby z Bournemouthu byl zrovna na cestě do ga­ráže, když se na tmavé obloze objevil mrak žluté barvy. Tento meteorologický jev se proměnil v krátký záchvěv bouřky s krupobitím. Hornsby seběhl z cesty a postavil se pod převis střechy ke zdi ga­ráže, aby se ukryl před přeháňkou, ale za necelé dvě minuty bylo po všem.

UFOLOGIE – odhalení některých mýtů

Velmi často se v ufologii rozšiřují a šíří určitá tvrzení kolem dokola tak často, až jsou přijata za pravdu. To platí ve všech oblastech. Některé z těchto ufologických stereotypů vypouštějí přesvědčení zastánci, jiné zatvrzelí pochybovači a jindy agnostici (skeptici). Přijímat klišé za pravdu, aniž bychom vznášeli námitky, je špatné ve smyslu kritického myšlení, takže v tomto sloupku, v žádném konkrétním pořadí, prozkoumám a rozeberu většinu z nejpopulárnějších falešných tvrzení, která slyšíte o UFO a ufolozích.

Stránky

Top