Tutanchamonova Hviezdna brána III.

Podobnosť medzi Tutanchamonovou pohrebnou technikou a Archou je úplne jasná. Ale musím povedať, že Archa bola určená ako prenosný komplexný stroj, ALE s inými prvkami, ktoré boli navzájom spojené!

Tutanchamonova Hviezdna brána II.

Následnosť truhiel (ako bábiky matriošky – ďalšia zvláštna zhoda!) sa nezdá byť náhodná, ale namiesto toho je zrejmým technologickým pokračovaním zámeru elektrického projektu!

Tutanchamonova Hviezdna brána

Na jeseň roku 2012 som vyšiel na verejnosť s teóriou, ktorá by mohla byť šokujúcim prelomom v štúdiu posvätných technológií starovekého Egypta. Musím sa zmieniť o tom, že všetky moje zdroje informácií sú z internetu a je potrebné v tejto oblasti vykonať viac holistických štúdií.

Nevídané: Za niekoľko dní bez rakoviny?

Dobrý den všem,
jsem přesvědčen, že člověk by měl znát své tělo a způsob jak se o něho zodpovědně starat a jak jej i účinně ochraňovat. Poté co můj blízký příbuzný byl operován s rakovinou tl. střeva jsem začal intenzivně pátrat po způsobu léčby této zhoubné choroby, která by bezpečně a jistě zahubila tento nevítaný organismus v lidském těle. Náhodou jsem objevil naprosto fantastickou možnost rychlé a zcela bezbolestné léčby rakoviny všech druhů a to jednoduchou a dostupnou cestou pro všechny pacienty.

Stránky

Top