Mimozemsko-lidské hybridizační programy?

Opakovaně, jednou zas čas, nastane něco úžasného. Minulý týden jsme (do paranormics.com) obdrželi e-mail, který obsahoval fotografii něčeho doslova mimo tento svět. Musel jsem slíbit odesílateli, že jeho adresa zůstane v anonymitě. Nevím, zda je to žena či muž, ale na základě jeho vyprávění mu budu říkat „David“. Nikdy to přímo neuvedl, ale já z jeho e-mailu vyvodil, že nejsme jediní, komu předal tuto informaci. Následuje náš pohled na Davidovu korespondenci.

ANCIENT ALIENS séria VI. časť 11. KŘÍŽENCI (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 11, šiesta séria...“
Hybridní potomstvo a podivné únosy. V kulturách po celém světě se vyprávějí příběhy o intimních setkáních s mimozemskými bytostmi. Co když to není jenom mýtus. Přišli mimozemšťané na Zemi, aby se s lidmi pářili? Je zjevné, že tyto subjekty mají nějaký plán… obcování s lidskými bytostmi a sledování vlastních cílů. Mohlo by snad lidstvo být produktem mimozemských kříženců?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

MIMOZEMŠTÍ HYBRIDI JIŽ INFILTRUJÍ ZEMI?

Toto je rozhovor se ženou, známou jako “Karen“, která je unášená. Karen už měla mnoho zážitků se Šedými, šedo-reptiliánskými hybridy a lidsky vypadajícími hybridy. Karen nám poskytne rozsáhlý vhled do aktivit mimozemšťanů a zejména lidsky vypadajících hybridů. Byla svědkem mnoha různých forem ovládání mysli od mimozemšťanů a byla mnohokrát bita a znásilňována lidsky vyhlížejícími hybridy. Mimozemšťané na ni použili celou škálu technologických zařízení, což popisuje v tomto rozhovoru.

MIMOZEMSKÝ HYBRID V ČÍNĚ? (+VIDEO)

Chlapec šokoval doktory svojí schopností vidět v naprosté tmě. Jeho oči září. Lékaři studovali oči Nong Youhuia od chvíle, kdy ho otec přivedl do nemocnice v Dahua v jižní Číně. Jeho modré oči je velice znepokojovaly...

Stránky

Top