ZÁHADY HORY KAILÁS II.

„Podľa niektorých výskumníkov je pyramída Kailás dutá. Vnútri je celý systém priestorov, z ktorých jeden obsahuje legendárny čierny kameň Čintamani. Tento posol z hviezdneho systému Orion chráni vibrácie vzdialených svetov, pracuje v prospech ľudí a prispieva k ich duchovnému rozvoju. Muldašev vo všeobecnosti verí, že vnútri Kailásu sú v stave samádhi naši vzdialení predkovia, ktorí od čias Atlanťanov tvoria genofond ľudstva.“

ZÁHADY HORY KAILÁS I.

„Najlepšie hory sú tie, na ktorých som ešte nebol“, spieval Vladimír Vysocký. V tomto prípade ide o tibetskú horu Kailás – najlepšiu z hôr, pretože na jej vrchol sa ešte nedostal žiadny smrteľník. Nedovolí nikomu, ani tým najchrabrejším, aby sa pokúsili o výstup.

HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ II. 5

„Zajímavé! Poprvé vidím evropského vědce, který zná a upřímně věří možnosti sebekonzervace lidského těla - samádhi a také vážně hovoří o existenci Genofondu lidstva v hlubokém podzemí Himaláje a Tibetu," vzrušeně reagoval Ataman. „Pozoruhodné je i to, že se nepovyšujete a máte velmi uctivý vztah k našemu náboženství a našim zvykům a... dokonce nazýváte naše náboženství věděním předchozích civilizací, proneseným přes staletí."

HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ II. 4

Když jsme vycházeli z jednoho chrámu, potkali jsme člověka s dlouhými vlasy, oblečeného do exotického oděvu. Na čele měl nakreslen nějaký vzor. Pravou rukou nám ukazoval nějaké gesto, podobné tomu, které bylo ztvárněno na jedné ze soch Buddhů.
„Hej!" zvolal na nás hřmotně.
„Možná je to jogín," řekl naivně Ravil.

Stránky

Top