Návod na Keshe Magrav Power! (CZ)

Uveřejňujeme zde pro širokou veřejnost na návod Kesheho zařízení pro obvody el. energie za vydatné pomoci čtenáře „Df“, jenž pro vás přeložil uvolněné zařízení od Kesheho. Tím mu moc děkuji za vynaloženou námahu i za naše čtenáře. Pokud budete zařízení stavět a laborovat, mějte na vědomí, že toto není hračka, je to el. zařízení, u kterého musíte dodržovat bezpečnost a vše děláte na vlastní zodpovědnost.

Očko: MAGRAVS ŽIJE!

„Dnes o 20:00 bude už tretie stretnutie s veľvyslancami všetkých krajín sveta, ktorý prijali pozvanie na prezentáciu jednotiek na výrobu voľnej energie (prvé bolo o prezentovaní technológie a na druhom odovzdával USB kľúč s technológiou). Pán Keshe oznámil, že jednotky chce vymeniť za celosvetový Mier. Mierová konferencia bude online vysielaná cez Youtube a Livestream.“
Tieto bombastické slová sa objavili včera ›› na facebooku. Mal som to šťastie vidieť priamy prenos, takže pozor, nie je to žart!

Pán Keshe dnes napísal list adresovaný celému ľudstvu (EN)

Píše v ňom o potrebe ľudstva posunúť sa ďalej. Zanechať zbrane, zbytočné vraždenie vlastného druhu, zotročovanie a mocenský systém presadzovania si vlastného ega. Vybrať sa cestou mierumilovnej civilizácie, žiť v harmónii s prírodou, využiť technológiu na zaobstaranie dostatku jedla, energie a zdravia pre všetkých. Cestovať do vzdialených kútov vesmíru a pripojiť sa k medzigalaktickej rodine.

Workshop z Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe 1 a 2

Základní seznámení s působením Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe v Itálii. Úvod do plazmatických magneticko-gravitačních technologií a poznání Nadace Keshe. Cíle Nadace Keshe, její historický vývoj a potlačování nejen jejích technologií a poznání a otevírání těchto informací a zkušeností veřejnosti pro zlepšení podmínek k vývoji lidstva na ušlechtilejší a mírumilovné cestě spojující duchovní i pozemské. Formování nanovrstev a jejich použití.

Stránky

Top