Manipulace počasí 23. 9. 2013: Chemtrails, vlny oblačnosti

Zastánci směšné nepravdy, že se jedná o "normální čáry od normálních letadel" by mohli třeba zkusit vysvětlit, proč ty čáry od letadel jsou tu jen někde. To v tu dobu nelítalo nic třeba do Prahy? (:-))) Meteorologické podmínky by měly být všude stejné, jak ukazuje růžová barva (co by měla znázorňovat podle popisku terén bez oblačnosti.

Nedělní chemtrails 22. 9. 2013

V létě se oblasti chemtrails nastříkané nad Evropou před východem slunce rozplynou do celistvé oblačnosti ještě před denním světlem, takže na satelitech nejsou už tak nápadné. Ale s podzimem při kratším dni už to tak nefunguje, čáry se tak rychle nerozplývají, přetrvávají i za denního světla, a tak tu máme ukázkové snímky dnešní časně ranní chemtrailsové oblačnosti nad střední Evropou (:-)))

Vodní tornáda na jezeře Michigan vytvořená radarovým pulsem

Klimouši si po celém světě neustále "hrají" se svými haarpovými hračkami, vytvářejí jimi záplavy a různé větry a obrovské kroupy a zemětřesení, apod. My můžeme předem tušit, že a kde něco chystají, sledujeme-li radarová zobrazení. Radary oficiálně mají sloužit k monitorování počasí, ale ve skutečnosti jsou to klimatické zbraně schopné vydávat radiační pulsy vytvářející extrémní povětrnostní jevy. (Ty pulsy se na plošném zobrazení jeví jako kruhy, ale ve skutečnosti jsou sférické.)

Bouřky: Jaderná válka nad našimi hlavami

Energie bouřkového mraku je větší než ta která se uvolnila při atomovém bombardování Hirošimy roku 1945. V létě bohatém na mimořádné bouřky tedy nad našimi hlavami zuřily síly srovnatelné s menší jadernou válkou.

Stránky

Top