CHCEM DOPLNIŤ POTREBNÉ LÁTKY

Článkov na tému „prekyslenie organizmu“ už vyšlo množstvo, no poväčšine sa snažili zviezť na aktuálnej výživovej vlne. Je však pravdou, že nie všetko je mýtus. Cítite sa často unavený? Bez energie?

Naše telo pre správne fungovanie potrebuje veľa. Od vápnika a horčíka až po vitamíny. Aby mohlo efektívne a optimálne pracovať, musia všetky biochemické procesy v tele fungovať správne. To sa nezaobíde bez makroživín, enzýmov, minerálov, vitamínov a ďalších látok.

Cholesterol – ziskuchtivý podvod

Vysoká hladina cholesterolu Vás chrání před zničujícím účinkem překyselení organismu – to je to skutečné nebezpečí! Celá problematika cholesterolu se má ve skutečnosti PŘESNĚ NAOPAK, než jak je oficiální medicínou několik desetiletí chybně prezentováno. Na počátku tohoto podvodu stálo několik zcela úmyslně zfalšovaných studií placených farmaceutickým průmyslem.

Kyselost - stále podceňovaná hrozba

„Jestliže je rovnováha podstatou fungujícího vesmíru, vztahují se její zákonitosti také na náš pozemský život.“
Dnešní dobu je možno označit za nejkyselejší éru v historii lidstva, a to doslovně. Kyselé látky pronikají téměř do všeho, včetně vzduchu, vody, ale i potravin. Většinu dnes vyráběných medikamentů, můžeme rovněž zařadit do této kategorie kyselinotvorných činitelů.

Top