A DOST! Sůl = Skrytý zabiják

Kdybychom jí konzumovali méně, tisíce z nás by neumíralo předčasně nebo by nemělo vážné zdravotní problémy. Sůl. K životu ji sice potřebujeme, ale denně ji do sebe dostaneme 3x více, než bychom měli. A to, aniž bychom to tušili. V čem všem je ukryta a jaké to má následky na naše zdraví? Podívejte se na A DOST!

Ako využiť himalájsku soľ na kvalitnejší vzduch, bolesti hlavy a lepší spánok

Je ružová, lesklá a pre mnohých perfektná. O himalájskej soli nejeden človek vraví, že je to úžasný dar prírody. Je nielen chutnejšia ako bežná soľ, ale ponúka aj mnohé zdravotné prínosy. Dokáže napríklad pozitívne pôsobiť na zníženie krvného tlaku či podporiť trávenie. Je nielen chutnejšia ako bežná soľ, ale ponúka aj mnohé zdravotné prínosy. Dokáže napríklad pozitívne pôsobiť na zníženie krvného tlaku či podporiť trávenie.

V jednoduchosti je sila: Ako zastaviť migrénu doslova za okamih

Ľudia trpiaci migrénou majú často problém nájsť spôsoby, ktorými by silným bolestiam hlavy uľavili. Takéto bolesti nie sú žiadny žart, neraz dokážu zruinovať celý deň počas ktorého sa človek cíti úplne nanič. Ich najhoršou vlastnosťou je, že na niektoré typy migrén bežne analgetiká nezaberajú.

Top