Základy života mohly vzniknout v mezihvězdném prostoru

Vznik života z neživé hmoty představuje jednu z největších výzev, před nimiž stojí současná věda. Ještě poměrně nedávno se předpokládalo, že vesmír je tak nehostinné místo, že první organismy musely vzniknout na Zemi. A protože jde o složitě organizované struktury, muselo to trvat velmi dlouho.

Mimozemské viry a život na Zemi II.

Ten, kdo pozorně sleduje téma archeoastronautiky ví, že pozorování UFO a blízká setkání třetího druhu, i toho čtvrtého, se odehrávají odnepaměti. Pokud tedy v dávné minulosti ovlivnily tyto kontakty lidstvo také v některých případech negativně, tedy biologickou kontaminací, ať už úmyslnou, nebo ne, logicky musíme uznat, že tomu tak nejspíš bylo i v naší éře, a možná se tak stále ještě děje.

FAKTY X: Červený dážď – obsahuje mimozemský život?

Vo viacerých častiach našej planéty bol pozorovaný zvláštny červený dážď pripomínajúci krv, ktorý vedcom poriadne zamotal hlavy. Prvé vedecké analýzy červenej dažďovej vody, ktorá v niekoľkoročných odstupoch padá v indickom štáte Kérala, totiž ukázali, že sa v nej nachádzajú neznáme mikroorganizmy, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou pochádzajú z vesmíru.

Mimozemské viry a život na Zemi I.

V tomto článku bych se rád zamyslel nad jedním tématem, které se tak často neobjevuje, tedy alespoň ne donedávna. Není totiž tak chytlavé jak by se na první pohled zdálo. Přeci jen články o Atlantidě, Egyptu a klasické ufologii táhnou více, i přestože právě poslední zmíněná ufologie s tím nepochybně velice souvisí. Kolik z vás se kdy zamyslelo nad tím, je li možné, aby chod vývoje naší civilizace byl výrazným způsobem ovlivněn něčím tak malým jako je virus, nebo bakterie?

Stránky

Top