„Mobilná stanica mimozemšťanov“ na Mesiaci? (+VIDEO)

Virtuálni „archeológovia“ objavili na snímkach Mesiaca štruktúry, ktoré podľa nich nevyzerajú prirodzene na to, aby mohli byť súčasťou typickej mesačnej krajiny. Táto snímka bola vyhotovená v čase misie „Apollo-11“ v roku 1969 z povrchu Mesiaca. Je na nej maličká bodka na čiernom pozadí vesmírneho priestranstva. No ak ju zväčšíme, začne sa podobať na stavbu diskovitého tvaru s „rúrou“ navrchu:

LEN 15-ROČNÝ CHLAPEC OBJAVIL STRATENÉ MESTO MAYSKEJ CIVILIZÁCIE

Minulosť nás fascinuje mnohými civilizáciami, ktoré dnes poznáme už len vďaka archeologickým nálezom. Jednou z nich boli aj Mayovia. Ich tajomstvá sa odhaľujú dodnes. Snahu archeológov však predčil len 15 ročný chlapec z Kanady William Gadoury. Podarilo sa mu objaviť stratené mesto hlboko v džungli južného Mexika.

Editoriál: CHRÁMAMI EGYPTA

„ĎAKUJEME VŠETKÝM PRIATEĽOM STAROVEKÉHO EGYPTA ZA PRIAZEŇ POČAS DVOCH ROKOV BUDOVANIA PORTÁLU, KDE SI PODÁVA RUKU ALTERNATÍVNE S TRADIČNÝM. EGYPT SA PREBÚDZA A MY O TOM PRINÁŠAME SPRÁVY“

Pozoruhodně uspořádaný prehistorický svět 3.

Nejstarší civilizace budovaly své stavby podle předem navrženého plánu. Do tohoto grandiózního projektu byl zahrnut povrch celé Země. Kolem zeměkoule je možné vysledovat přímé linie, jejíž body tvoří prehistorické stavby, sbíhající se mnohdy v jednom bodě na Velikonočním ostrově. Jedná se o náhodu, nebo o cílenou stavební činnost předků? Za jakým účelem vznikl tento globální systém?

Stránky

Top