Edgar Cayce: POTRAVINY JAKO LÉK I.

Edgar Cayce každého člověka na světe chápal jako jednotku energie utvořenou Univerzálními Silami, které nazýváme Bůh. Jako jedinečnou bytost, která se liší od ostatních a která si zaslouží za takovou být považována. Proto i jeho rady těm, kdož o pomoc požádali, byly vždy pro každého jiné. Cayce viděl každého muže, ženu nebo dítě jako věčné bytí, smysluplné a na zemi se stále rodící. I jeho výklady obsahovaly tuto představu reinkarnace nebo pokračování života od začátku stvoření (snad před miliony let) dosud. Často zdůrazňoval význam životního stylu, který stravu nabízí jako prostředek k zotavení těla a k dosažení lepší životní rovnováhy. Připomínal, a v jeho myšlenkách se tato představa opakovala, že Bůh byl náš Stvořitel a život zde, na planetě Zem, poskytuje příležitost, jak se přiblížit ke Stvořiteli, který je naším opakem.

20 rad jak zvládnout chřipku

Studené počasí, nastydnutí a sezónní chřipka je tady. Jakmile bacily zasáhnou váš dům, dokážou nadělat ze života peklo pro všechny. Pokud chcete být lépe chráněni, začněte s prevencí ještě dnes. Všichni se nemůžeme vyhnout chřipkovému viru, ale máte možnost minimalizovat riziko pro sebe a svou rodinu. Použijte zdravý rozum a generacemi ověřené postupy. To rozhodně stojí za to. Prevence je vždy levnější, než léčba!

Aká látka vášmu telu chýba, keď túžite po nejakom jedle?

Určite sa vám už stalo, že ste raz túžili po niečom sladkom, inokedy zasa po kyslom. Telo vám takto naznačuje, že mu niečo chýba.

Ako správne naslúchať svojmu telu

Túžba po jedle vás môže inšpirovať alebo pohltiť.

Môže vás zaviesť cestou dole kopcom k chorobe alebo povzbudiť k zmene stravovacích návykov.

Dokážeme sa raz naladiť na všetko to jedlo, ktoré tancuje s našim zažívacím, hormonálnym a psychologickým zdravím?

Stránky

Top