Corey Goode: Aktivace šišinky mozkové (3)

DW: Tak teď se dostáváme k další věci, o které mi informátor Dany říkal. Prudké svalové pohyby, bojová umění apod. Co se Dany při svém tréninku dověděl bylo, že tyto divoké prudké svalové pohyby mají co do činění s adrenalinem a tento adrenalin funguje jako vedení energie. Takovou zdatnost prý nelze získat prováděním hladkých jemných cvičení (jakými je Tai Chi). Kliky, a bojová umění jsou základ k tomu, aby člověk v tomto směru mohl pokročit. Víš k tomu něco bližšího?

Corey Goode: Aktivace šišinky mozkové (2)

CG: Ano. Tai Chi cvičení byla rovněž součástí našeho tréninku, vedle vizualizace sférických energických koulí. Měli jsme si je představit a vnímat je, jak cestují skrze různé části našeho těla a jak vychází ven, putují okolo a zpátky do těla.

DW: Vážně?

CG: Ano. Vizualizace mají pomáhat s kyslíkem a krevním prouděním, ale rovněž to zahrnuje schopnost přenášet energii tělem.

Liečivé zvuky

V čínskej medicíne sa päť orgánov tela spája s istou emóciou, istým zvukom, istým postojom a ak je daný orgán v nerovnováhe alebo nemocný, tak sa to prejavuje navonok istou neželanou emóciou. V nasledovnom nájdete prehľad orgánov, zodpovedajúcich farieb, zvukov a emócií a takisto postoj, ktorým sa obnovuje rovnováha v orgáne pri použití vizualizácie. Systém je prevzatý zo stránky Tai Ji for Health.

Top