Keshe spouští replikační fórum pro systém MAGRAV

Keshe spouští replikační fórum pro systém Magrav - Vedle spolupráce se sedmnácti národy, které přijaly Kesheho kosmický program na USB flash disku, Keshe oznámil iniciativu ohledně civilní studijní skupiny, která bude přijímat informace a paralelně s vládami vyvíjet s pomocí od Keshe foundation.

KESHE - TISKOVÁ KONERENCE VE FLORENCII (+VIDEO)

Dne 17. listopadu 2012 proběhla po první prezentaci technologí “MAGRAV” “Keshe Foundation” v Itálii tisková konference za velkého zájmu různých italských médií. Během této konference se dr. Keshe snažil odpovědět na množství zvídavých otázek ze strany novinářů. Z této konference vznikl video dokument, který naše redakce získala. Tento dokument jsme opatřili titulky, tak aby všichni, kteří sledují kauzu "Keshe Foundation", měli k dispozici čerstvé a aktuální informace.

KESHE: Výukový program od 1. 12. 2012

1. Medzinárodná výuka
Od 1. 12. 2012 vstupujeme do ďalšej fázy učenia pre svetové vlády, ktoré to akceptovali a pridali sa, alebo sa pripravujú sa pripojiť do programu vesmírnej lode programu Keshe Foundation. Prvé učenie vedcov svetových vlád začína dnes na vyžiadanie niektorých vlád, ktoré dostali USB kľúč obsahujúci celé technologické informácie.

Top