ZÁHADY HORY KAILÁS II.

„Podľa niektorých výskumníkov je pyramída Kailás dutá. Vnútri je celý systém priestorov, z ktorých jeden obsahuje legendárny čierny kameň Čintamani. Tento posol z hviezdneho systému Orion chráni vibrácie vzdialených svetov, pracuje v prospech ľudí a prispieva k ich duchovnému rozvoju. Muldašev vo všeobecnosti verí, že vnútri Kailásu sú v stave samádhi naši vzdialení predkovia, ktorí od čias Atlanťanov tvoria genofond ľudstva.“

Tibetské zpívající mísy a jejich blahodárný účinek

Za jejich vlast jsou považovány země východu. Bez ohledu na to, že jak původ, tak i prvotní účel jsou doposud zahaleny rouškou tajemství, je známo, že kdysi velmi dávno byly tyto misky používány při rituálech a ceremoniích, které vyžadovaly práci se zvukem. Na Západ byly poprvé přivezeny z Himálaje teprve ve druhé polovině 20. století poté, co Číňané v padesátých letech vtrhli do Tibetu.

ZÁHADY HORY KAILÁS I.

„Najlepšie hory sú tie, na ktorých som ešte nebol“, spieval Vladimír Vysocký. V tomto prípade ide o tibetskú horu Kailás – najlepšiu z hôr, pretože na jej vrchol sa ešte nedostal žiadny smrteľník. Nedovolí nikomu, ani tým najchrabrejším, aby sa pokúsili o výstup.

HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ III. 3

Po návratu za ostatními jsem vzrušeně řekl:

„Asi jsme viděli sochu Čtoucího člověka. Musíme ji natočit s maximálním zvětšením a k tomu potřebujeme stativ."

„A pod sochou Čtoucího člověka jsou uloženy hlavní Zlaté desky Lemuřanů, na kterých jsou zapsány Pravdivé znalosti, které mohou od základu změnit život lidstva," pronesl vzletně Selivěrstov.

Stránky

Top