Rozhovor s nejznámějším dřevorubcem na planetě

Před časem jsme přinesli rozhovor s Travisem Waltonem (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/pribeh-travisa-waltona-do-dne..., pozn. red.), který je asi nejznámější dřevorubec na celé planetě. Jeho únos do UFO z roku 1975 je jedním z nejlépe dokumentovaných a věrohodných případů v historii únosů. Jeho kniha “The Walton Experience” se stala velmi populární a dala též podnět ke vzniku filmu “Fire in the Sky”, který se objevil i na českém filmovém nebi pod názvem “Oheň v oblacích”.

Konferencia KONTAKT V PÚŠTI (report)

9.-11. srpna 2013 se uskutečnila velice zajímavá konference s názvem “Contact in the desert”, kterou lze považovat za jednu z největších akcí svého druhu v USA. Organizátoři vybrali stylově místo v poušti nedaleko Los Angeles, takže pro mnohé bylo jednoduché se zúčastnit. Město Joshua Tree je pro konání takového setkání naprosto ideální a místní Retreat Center nabídlo vše, co bylo potřeba.

Travis Walton a svědci jeho mimozemského únosu vypovídali

Po více jak 36 let byl nesčetněkrát vyprávěn příběh mimozemského únosu Travise Waltona, byl zfilmován (film "Oheň v oblacích"), mnohokrát otištěn a prezentován na přednáškách.
Jeho příběh zaujal celé komunity badatelů a nadšenců UFO.
Nyní vystoupili dva svědkové, kteří byli tehdy svědky jeho nočního únosu, aby o tom vyprávěli svými slovy.

Stránky

Top