Indiana Jones a křížová výprava proti oteplování

Hollywoodští herci v katastrofickém filmu o globálním oteplování. Sucha v Texasu a Sýrii prý zavinil oxid uhličitý? Jenže stejná sucha tam byla, když bylo CO2 mnohem méně. Mezi celebritami se najdou i vyznavači klimatického náboženství. Patří k nim i lidé jako režisér James Cameron či herci jako Harrison Ford či Arnold Schwarzenegger.

Prosinec 2012 - Velké galaktické seřazení?

Přijdou 4 dny temnoty a kvílení astronomů. Smícháme střed Galaxie, souhvězdí Střelce, galaktický rovník, nulovou rovinu galaxie, zvěrokruh, precesi, protřepeme a podáváme jako guláš. Na jaře 2012 v pořadu Karla Šípa „Všechnopárty“ jsem se osobně zaručil, že 21. prosince 2012 nepřijde konec světa. Čas se mi už kvapem krátí. Mým klidem nedávno ale otřásla závažná zpráva, kterou nemohu ignorovat. Krve by se ve mně nedořezal.

Uhlíkovka: Největší daň v dějinách lidstva je před branami

Ani Climategate je nezastavila. I když Kodaň selhala, nejvyspělejší země stejně uvalí na bezmocné občany daň z uhlíku. Jednostranně. Aby šly světu příkladem. Takže začněte spořit. HANNIBAL ANTE PORTAS! Důkazy IPCC o nebezpečnosti CO2 se ukázaly jako snůška zfalšovaných grafů (hide the decline) a neověřených fám z druhé ruky (Himaláje). Ukazuje se ale, že to nás nezachrání. Alarmisté nepotřebují žádné vědecké důkazy – mají princip předběžné opatrnosti. A hlavně mají neukojitelný hlad po moci a penězích.

Top