Návod na Keshe Magrav Power! (CZ)

Uveřejňujeme zde pro širokou veřejnost na návod Kesheho zařízení pro obvody el. energie za vydatné pomoci čtenáře „Df“, jenž pro vás přeložil uvolněné zařízení od Kesheho. Tím mu moc děkuji za vynaloženou námahu i za naše čtenáře. Pokud budete zařízení stavět a laborovat, mějte na vědomí, že toto není hračka, je to el. zařízení, u kterého musíte dodržovat bezpečnost a vše děláte na vlastní zodpovědnost.

Očko: MAGRAVS ŽIJE!

„Dnes o 20:00 bude už tretie stretnutie s veľvyslancami všetkých krajín sveta, ktorý prijali pozvanie na prezentáciu jednotiek na výrobu voľnej energie (prvé bolo o prezentovaní technológie a na druhom odovzdával USB kľúč s technológiou). Pán Keshe oznámil, že jednotky chce vymeniť za celosvetový Mier. Mierová konferencia bude online vysielaná cez Youtube a Livestream.“
Tieto bombastické slová sa objavili včera ›› na facebooku. Mal som to šťastie vidieť priamy prenos, takže pozor, nie je to žart!

JAPONŠTÍ VĚDCI DOKÁZALI PŘENÉST ELEKTŘINU SKRZE VZDUCH. NIKOLA TESLA SE NEPLETL (+VIDEO)

Vědci v Japonsku úspěšně přenesli elektrickou energii bezdrátově skrze vzduch, což dokazuje, že Nikola Tesla směřoval ve svém výzkumu správným směrem. Celé roky se vedly debaty o tom, zda je možné přenést energii vzduchem, a i když existují zprávy o některých menších výzkumech, nikdy vědci nepřišli s mainstreamovou studií. Až doteď. Výzkumníci z japonské Aerospace Exploration Agency použili mikrovlny, aby poslali elektřinu do 50 m vzdáleného cíle.

Stránky

Top