Tajemství civilizačních chorob (MUDr. Karel Erben – EVOLUTION 2015)

Přednáška MUDr. Karla Erbena o významu HOMOCYSTEINU pro zdraví člověka a o jeho uplatnění při vzniku civilizačních chorob. Civilizační choroby vznikají z nedostatku důležitých mikronutrientů ve stravě. V současné době se bilancuje, že za 50 let ubylo v zelenině a dalších plodinách asi 80% z jejich původního obsahu vitaminů a minerálů.

A co zdravíčko, slouží, slouží?

Před více než stovkou let došlo k výraznému obratu v lidském smýšlení. Lékaři, dříve považující svou práci za jakýsi druh vyššího poslání, se pod ekonomickou taktovkou měnili v hokynáře. Lidé, masivně zpracovávaní propagandou řízenou stále mohutnějšími farmaceutickými firmami a spolky "neomylných, neb studovaných dochtorů", až příliš rychle zapomněli na to, že existovala i jiná než chemická medicína.

Cholesterol – ziskuchtivý podvod

Vysoká hladina cholesterolu Vás chrání před zničujícím účinkem překyselení organismu – to je to skutečné nebezpečí! Celá problematika cholesterolu se má ve skutečnosti PŘESNĚ NAOPAK, než jak je oficiální medicínou několik desetiletí chybně prezentováno. Na počátku tohoto podvodu stálo několik zcela úmyslně zfalšovaných studií placených farmaceutickým průmyslem.

Chcete se zbavit největšího parazita ze všech?

Uvedu příklad z klinické praxe MUDr. Olgy Ivanovny Jelisejevové, zkušené lékařky z Moskvy, autorky knihy Rakovina – diagnostika a profylaxe. Obrátila se na ni šedesátiletá žena s tím, že ji všechno bolí a že už nemá sílu žít. Pacientka trpěla migrénami, křečemi, bolestmi v oblasti srdce, jater i slinivky, měla glaukom v oku a vyrážky. Chirurgové jí už stihli vyndat žlučník i slepé střevo a kvůli zánětu mozku brala otupující léky.
Obr. Snímok z kolonoskopie

Stránky

Top